Dağlar İnşaat başarıyı taçlandırdı…

2

ON2AY Gazetesi’nin Bahçelievler’de düzenlediği, “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketinden birinci çıkan Yakup Dalkılıç’a, Bahçelievler’e yaptığı önemli hizmetlerinden dolayı Dağlar İnşaat ve ON2AY Gazetesi tarafından bir plaket sunuldu.

ON2AY Gazetesi’nin Bahçelievler ilçesinde düzenlemiş olduğu “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketin ana sponsoru Dağlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Dağlar, Yakup Dalkılıç‘a plaket takdim etti..

Siyasi partilere ışık tutacak, 36 adayın 11 gün kıyasıya yarıştığı,100 binlere yakın insanın oy kullandığı anketin ana sponsorluğunu üslenen Dağlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Dağlar, yarışmayı ilk sırada tamamlayan Yakup Dalkılıç’a plaket takdim ederek, başarılarının devamını diledi

ON2AY Gazetesi Genel Koordinatörü Aydın Arsan, Genel Danışman Bayram Kırtaş ile Bünyamin Dağlar, Bahçelievler’e yapılan her yatırımda emeği olan Sultangazi Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç’ı makamında ziyaret ederek, plaketi beraber verdiler.  

Yakup Dalkılıç’a plaketi takdim ettikten sonra ON2AY Gazetesi mikrofonlarına bir açıklama yapan Dağlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Dağlar, “Ben doğma, büyüme Bahçelievlerliyim. Sayın Yakup Dalkılıç başkanımı eskiden beri tanıyorum. Sayın başkanım Yakup Dalkılıç’a Bahçelievler halkının inanılmaz bir teveccühü var. Yakup başkanım Bahçelievler’de herkesin hayatına dokunmuştur. Ben buna bizzat şahidim. Bahçelievler’de görev yaptığı dönemlerde çok özverili bir şekilde çalışmıştır. Sizlere küçük bir anekdot paylaşayım; Beraber çalıştığı birinin söylediği, ‘sabahları personeliyle saat 06:00’da toplantı yapardı. Bundan çok muzdarip olurduk. En azından saat 08:00’da yapalım derdik kendisine’ dedi, bu nasıl çalıştığının bir örneğidir. Yakup Dalkılıç başkanımıza tüm Bahçelievler adına bir teşekkür plaketi verdik. Dağlar İnşaat olarak  böyle başarılı, vatanını, milletini seven bürokratlara, motivasyonlarını artırma adına, plaket vermeye düşünüyoruz. Firma olarak bizler öğrenci bursları, çeşitli ihtiyaç sahiplerine destek oluyoruz. Şuan ki İstanbul Hava Limanın bulunduğu yerde 35 yıl madencilik yaptık. Firma olarak 1973’ten beri inşaat sektörün içindeyiz. Şirketin yönetim kurulu başkanıyım” dedi

Dağlar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Dağlar ON2AY Gazetesi’ne yaptığı açıklama:

About Author

2 thoughts on “Dağlar İnşaat başarıyı taçlandırdı…

  1. Yakup başkanın Bahçelievler’de eserleri çok kendisini ispatlamış birisi en güzel şekilde yapacağına eminim kendisini şimdiden kutluyorum Allah yar ve yardımcısı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!