Futbolun yıldızları Bahçelievler’de…

0

Türkiye’de 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketine dikkat çekmek ve kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızın anısına Bahçelievler Yenibosna Stadında Fransa ve Türkiye veteranları gösteri maçı yapılacak…

Ülkemizde 6 Şubat’ta yaşanan deprem felaketine dikkat çekmek için Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu öncülüğünde, 9 Haziran Cuma günü (bugün) saat 14.15’de Bahçelievler Yenibosna İl Özel İdare Stadı’nda Europe Football’’ platformunun katkılarıyla gösteri maçı düzenlenecek.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Omuz Omuza kampanyasına, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu’nun desteğiyle düzenlenen organizasyonda Fransız Milli Takımı’nın, Real Madrid, Manchester United, Arsenal, Barcelona ve PSG’nin efsane oyuncuları Robert Pires, Christian Karembeu, Abou Diaby, Philippe Christanval, Sidney Govou gibi yıldızlar forma giyecek.

Bahçelievler Belediyesi ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ev sahipliğinde gerçekleşecek gösteri maçının ardından amatör futbolda sezon şampiyonunun belirlendiği İstanbul Şampiyonluk müsabakası ise Saat: 16.00’da İFA Spor – Sarıyer Yenimahallespor takımları arasında oynanacak.

GÖSTERİ MAÇI PROGRAMI

Tarih  : 9 Haziran 2023 Cuma (bugün)

Saat    : 14.15

Yer     : Bahçelievler İl Özel İdare Stadı Bahçelievler/İstanbul

(Fevzi Çakmak Mahallesi, Fatih Caddesi, Çakmak Sokak) 

ÝSTANBUL ÞAMPÝYONASI’NDA YILDIZLAR SAHNE ALACAK

İstanbul Şampiyonası’nda yıldızlar sahne alacak  

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve TFF İcra ve Yönetim Kurulu üyesi Ali Düşmez’in öncülüğünde yarın İstanbul Şampiyonluk müsabakası öncesi bir gösteri maçı düzenlenecek. Gösteri maçına efsane oyuncular yer alacak.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!