16 aya 113 milyonluk sözleşme…

0

Bahçelievler ilçe sınırları dahilinde kent temizliği hizmetlerinde kullanılmak üzere araç ve iş makinesi kiralama ihale kararına yapılan itiraza, Kamu İhale Kurulu ‘İtirazen şikayet başvurusunun reddine’ karar verilmiş, bunu üzerine belediye ihalesinde en düşük teklif sunan firma ile sözleşme imzaladı.

İstanbul Bahçelievler İlçe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından “Katı Atık Toplama ve Nakli için Kullanılacak 79 Adet Araçların ve İş Makinesinin 16 Ay Süreyle Kiralama Hizmet Alımı” ihalesinde en düşük teklif sunan OMEGA Group Temizlik Turizm San. ve Tic. ve Ltd. Şti. – Meteor Kurumsal Hizmetler Temizlik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin ihalesine ihale komisyonu devam kararı vermesi üzerine itiraz geldi.

Aris Nakliye Gıda İnşaat Turizm Sosyal Hizmetler Bilişim San. Tiç. Ltd. Şti tarafından Kamu İhale Kuruluna Bahçelievler Belediyesi ihale kurulunun verdiği karar hakkında itirazına Kamu İhale Kurulu itirazın reddine’ karar verdi. Bunun üzerine Bahçelievler Belediyesi, OMEGA Group Temizlik Turizm şirketiyle sözleşme imzaladı. Belediye en düşük teklif veren OMEGA Group Temizlik Turizm şirketiyle 113 milyon 268.200,00 liraya kardığında sözleşme imzaladı. Firma Haziran ayında işe başlayacak.

İHALE KURULUNDAN GEÇER FİRMALAR

– OMEGA Group Temizlik: 113 milyon 268.200,00TRY

– FİNAL Sanayi Ürünleri: 128 milyon 821.800,00TRY

– TEKNİK Katı Atık: 130 milyon 165.280,00TRY

– BEYAZPARK Temizlik: 131 milyon 513.800,00TRY

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!