‘Az kaldı’

0

CHP ilçe binasının önündeki bayrakların kesilmesine sert tepki gösteren Gencay Özcan, “Bir partinin bayrağı onun kırmızı çizgisidir. Ve diyorum ki zulmünüz büyüsün, zulmünüz büyüsün ki görevi bırakmanız çabuk olsun.” dedi.   

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler İlçe Örgütü’nde seçim çalışmaları esnada kesilen seçim afişleri ve ilçe binasının önündeki bayrakların indirilmesine tepkiler sürüyor…

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Büyükşehir Meclis Üyesi Adayı Gencay Özcan ilçe binası önündeki parti bayraklarının sökülmesine sert tepkide bulundu.

Siyasi nezaketten uzak bu anlayışı başta CHP seçmeni olmak üzere, Bahçelievler’de oy verdiği partinin bayrağı indirilen tüm komşularımın vicdanına teslim ediyorum. Gidecekler, az kaldı!

2002 yılından beri Bahçelievler’de siyaset yapıyorum. Bu güne kadar yapılan hiçbir seçimde, hiçbir partinin ilçe binasının önündeki bayrakların indirildiğine şahit olmadım. Bu saygısızlığı, yapanları başta Cumhuriyet Halk Partisine gönül verenler olmak üzere, tüm komşularımızın vicdanına havale ediyorum.

Bir partinin bayrağı onun kırmızı çizgisidir. Ve diyorum ki zulmünüz büyüsün, zulmünüz büyüsün ki görevi bırakmanız çabuk olsun. Az kaldı!  

BÖYLE DUYURMUŞTUK

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!