Bahçelievler halkı, alınan kararları izleyecek

1

Başkanlığı AK Parti’nin kazandığı, meclis üyeliğini CHP’nin kazandığı Bahçelievler Belediye meclisinin oturumları, canlı yayınlanacak… Her toplantının hareketli geçtiği meclisi, Bahçelievler halkı canlı izleyebilecek…

Cumhuriyet Halk Partili meclis üyeleri istedi, Bahçelievler Belediye Meclis toplantıları canlı yayınlanacak… Cumhuriyet Halk Partisi‘nin yıllardır istediği ‘meclis oturumları canlı yayınlansın’ teklifi AK Partili meclis üyeleri tarafından reddediliyordu. 2024 seçimlerinde meclis üyesi çoğunluğunu ele alan CHP, Temmuz ayı meclis oturumda verdiği önerge ile belediye meclisindeki oturumların canlı yayınlanmasını sağladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Belediye Meclis Grup Başkan Vekili Gencay Özcan, Bahçelievler Belediye Meclis toplantılarının canlı yayınlanacağını sosyal medya ile duyurdu…

Bundan böyle ‘hodri meydan!’ diyen Gencay Özcan şunları söyledi;

Değerli komşularım, 1 Temmuz pazartesi günü, CHP grubunun verdiği teklifle Bahçelievler Belediye Meclisindeki oturumların canlı yayınlanmasına karar verilmiştir.

2019-2024 yılları arasında verdiğimiz ve Cumhur ittifakının oy çokluğuyla reddedilen teklifimiz, bu kez meclis çoğunluğu CHP’de olduğundan kabul edildi. Halkımız doğrulara kavuşurken, onları kandırmaya çalışanlar hayal kırıklığına uğrayacak. Bundan böyle, hodri meydan!

About Author

1 thought on “Bahçelievler halkı, alınan kararları izleyecek

  1. Sn CHP gurubunun geçmiş dönemlerde olduğu gibi Şov degil icraatlar yapmasını halk bekliyor. Örnek olarak amatör kulüplere yapılacak yardımların meclise bırakılması güzel de önceki dönem bazı kulüplere verilenler neden incelenmez. Örnek olarak Bahçelievler spor kulübü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!