Bahçelievlerliler için hizmete hazırım

0

Bahçelievler eğitiminin her alanında yer alarak ilçe milli eğitim müdürlüğüne kadar görev yapan, ilçe halkının gönlünde taht kuran Arif Dede on2aybahcelievler.com haber sitesinin düzenlediği ankette adaylığına büyük destek veren Bahçelievler halkına teşekkür mesajı yayınladı…

Dağlar İnşaat’ın sponsorluğunda, on2aybahcelievler.com haber sitesi tarafından hazırlanan Bahçelievler’de “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketinin 36 adayından biri olan  Arif Dede yazılı bir açıklamada bulundu.

03 Temmuz 2023’te başlayan ankette ilk andan itibaren ilk sıralardaki yerini koruyan Arif Dede kendisine oy verenlere teşekkür mesajı yayınladı.

Bahçelievler’in eğitim, kültür, sanat alanlarında yıllarca görev alan Eğitim Uzmanı Arif Dede yazılı açıklamasında şunları söyledi:

TEŞEKKÜR MESAJIM

Merhaba değerli meslektaşlarım, hemşehrilerim, öğrencilerim, akrabalarım, dostlarım büyüklerim ve kardeşlerim. Hepinizi en içten duygularla selamlıyorum.

03.03.2023 tarihinde eğitimci olarak devletime ve milletime 42 yıllık hizmetin sonunda alnımın akıyla devlet memurluğundan emekli oldum. Devlet memurluğu yanında başta İstanbul Giresunlu Eğitimciler Derneği olmak üzere bir çok STK faaliyetlerinde sizlerle beraber faydalı olmaya çalıştık. Bazı meslekler gibi eğitimciliğin de emekliliği olmaz anlayışı ile sizlerle birlikte ülkeme milletime faydalı olmaya gayret ediyorum.

Bahçelievler ilçesinde yayın yapan ON2AY gazetesi tarafından 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerinde aday belirleme sürecinde Siyasi partilere ışık tutmak amacıyla halka yönelik “belediye başkanı olarak kimi görmek istersiniz?”konulu bir anket çalışması yapıldı. listede bulunan 36 adayın içerisinde 20 yıl Bahçelievler ilçesinde eğitimci olarak her kademede başarılı hizmet ettiğim düşünülerek HİÇ BİR SİYASİ PARTİ VEYA İTTİFAK MENSUBU OLMADAN şahsıma da yer verilmesinden mutlu oldum.

Herkese açık olan bu ankete sizlerin de katılıp şahsımla ilgili kanaatlerinize göre oy vererek desteğinizi bekledim. Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Profesyonelce hiç bir çalışma yapmadan Ankete katılarak Destek veren sizlerin sayesinde; Belediye Başkanları, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Başkan Yardımcıları, Muhtarlar ve diğer adaylardan sonra, 7. Sırada bulunmaktayım. Sıralamadaki bu başarı sizlerin başarısıdır. 14 TEMMUZ 2023 günü Saat:17.00’da sona ereceği planlanan anketin durdurulduğu bildirilmiştir. Durdurma nedeni

Aşağıda paylaştığım linkten öğrenmeniz mümkündür. Şahsıma gösterdiğiniz ilginiz, desteğiniz ve ankete katılarak veya iyi dilekte bulunarak yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum. Anket sonucunda verilebilecek bir görevde sizlere her zaman olduğu gibi hizmet etmeye devam edeceğim. Hakkımızda hayırlı olması ve görüşmek dileğiyle Saygılarımı sunuyorum.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!