Belediyenin SMS’leri bıktırdı…

0

Bahçelievler Belediyesi ve başkan Hakan Bahadır adına ayrı ayrı, sık sık ilçe halkına mesaj (SMS) gönderilmesi ile ilgili çok sayıda ON2AY Gazetesi takipçisi, İhbar Hattına şikayetlerini dile getirdi.

Bahçelievler Belediyesi’nden bilgilendirme amacıyla gönderilen mesajların, belediye adına ve Başkan adına ayrı ayrı ve sık gelmesini abartılı bulan ilçe halkı ON2AY Gazetesi İhbar Hattına şikayette bulunuyor.

BİZLERE DE TEPKİLERİNİ İLETEN VATANDAŞLARIMIZ VAR

Bahçelievler Belediyesi‘nden ve Dr. Hakan Bahadır‘dan, sık sık gelen mesajlardan (SMS) şikayetçi olan ilçe halkı rahatsızlıklarını bizlere de dile getiriyor, diyen CHP Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Temel Polat, “Belediyenin ayrı, Hakan Bahadır’ın ayrı gönderdiği mesajlarla, “Belediyeden Bilgilendirme Mesajı” anlamını yitirmiştir. Bazı insanlarımızı bıktırmış, bazı insanlarımızı da ciddiyetini yitirdiği için mesajı açıp, bakmamaktadır. Bu kadar çok mesajın parası belediyenin kasasından mı çıkıyor? Bu maddi ve manevi külfetten belediye başkanı biran evvel vazgeçmeli” dedi.

BIKTIM… SMS’DEN BENİ ÇIKARIN…

ON2AY ihbar hattına şikayetini dile getiren Rabia Gülsüm Ş., “ON2AY yöneticileri iyi akşamlar, sizden ricam Bahçelievler belediyesinin artık taciz noktasına gelen mesajlarını durdurması için bir haber yapmanız. Belediyeden günde üç dört kere gelen bu mesajların atıldığı sistemden çıkmak istiyorum. Konuyla ilgili muhatap bulamıyorum. Dile getirmenizi rica ediyorum. Çünkü artık BIKTIM…  SMS iptali için mesajda herhangi bir kod yok; Hani, kurumlardan gelen mesajlarda iptal olacaktı. Belediyeden gelen mesajlarda böyle bir şey olmadığı için, gelen mesajları iptal edemiyorum, kimseye ulaşamıyorum. Lütfen beni bu mesaj listesinden çıkarım… BIKTIM…

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, halkın şikayetini yine halka sordu:

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!