Bahçelievler’e hizmet etmek istiyoruz

2

ON2AY Gazetesine konuşan İYİ Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Yüksek Mühendis Oğuz A. Albay “Toplum olarak hepimiz üretmeliyiz. Benim liyakatim neye yetiyorsa ben onu üretmeliyim. Biz ürettiğimiz zaman kurtulacağız. Biz üreteceğiz. Dışarıdan ithal etmeyeceğiz. Başka türlü ayağa kalkamayız. Biz Bahçelievler Belediyesini kazanırsak, projelerimizi hayata geçirerek, üreterek bu millete hizmet etmek istiyoruz” dedi.

ON2AY TV ‘Eşref Eker ile Ayaküstü Sohbetler’ Köşesinin bugünkü konuğu İYİ Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Yüksek Mühendis Oğuz A. Albay yaklaşan yerel yönetimler ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İYİ Parti, Türkiye’nin önünü aşmak için kurulmuş bir partinin mensubu olarak onurla, gururla çalışıyoruz diyen ilçe başkanı Oğuz A. Albay, “Bahçelievler Belediyesi’ni aldığımızda, dünyada da olan çevre kirliğini konusunu ele alacağız, buradan yola çıkarak, güneş enerjisinden faydalanmamız gerektiğini düşünüyoruz. Bahçelievler’in bütün çatılarına güneye dönük güneş panelini yerleştirdiğinde, her bina enerji ihtiyacını buradan sağlayacak. Türkiye’de üretilebilen her şeyi ithal ediyoruz. Büyük tanzim satış yeri gibi bir yer ayarlayacağız, Örneğin gideceğiz Çoruma leblebi için nohut üreten çiftçi kardeşime diyoruz ki sana alım garantisi veriyorum. Al çiftçinin ürettiğini ver ucuza Bahçelievler halkına.  Burada ne yapmış olacağız? Anadolu’daki çiftçiyi desteklemiş olacağız, buradaki halkımızın da ucuz gıda almasını sağlamış olacağız. Anadolu’daki topraklarımız atıl durumda, yazıktır. Üretmemiz gerekiyor. Biz gelirsek teşvik edeceğiz” şeklinde konuştu.

BAHÇELİEVLER HALKINA HİZMET ETMEK İSTİYORUZ

“Önümüzdeki yerel seçimlerinde belediye başkanlığına aday mısınız sorusuna Başkan Oğuz A. Albay,

Her ilçe başkanının idealidir belediye başkanı olmak. Uygulamaya koyulmayan hiçbir projenin anlamı yoktur. Uygulamaya koymak içinde yetki sizde olması gerekiyor. Partimiz ne görevi verirse biz onu yaparız. Hiçbir zaman görevden kaçmayız. Bizler idealist insanlarız, bizler Türk milleti için çalışıyoruz. Toplum olarak hepimiz üretmeliyiz. Benim liyakatim neye yetiyorsa ben onu üretmeliyim. Biz ürettiğimiz zaman kurtulacağız. Biz üreteceğiz, üreteceğiz, üreteceğiz. Dışarıdan ithal etmeyeceğiz. Başka türlü ayağa kalkamayız. Biz Bahçelievler Belediyesini kazanırsak, bu halkımıza ürettiğiz projeleri hayata geçirerek, bu millete hizmet etmek istiyoruz” dedi.

İYİ Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Yüksek Mühendis Oğuz A. Albay ON2AY TV mikronlarına şunları söyledi:

About Author

2 thoughts on “Bahçelievler’e hizmet etmek istiyoruz

 1. Herkes aynı vaadlerde bulunuyor ama gel gelelim seçimden sonra kapılar vatandaşa kapatılıyor. Örnekleri çooook

 2. GÜNEŞ PANELİ PROJESİNDEN SONRASINI SEYRETMEK İSTEMEDİM.
  1- BÜTÜN ÇATILARIN YÖNÜNÜ GÜNEYE ÇEVİRMEK TEKNİK OLARAK VE İMAR MEVZUATI AÇISINDAN MÜMKÜN DEĞİLDİR.
  2- YATIRIM MALİYETİ YÜKSEKTİR.
  3- BİR BİNANIN ÜRETEBİLECEĞİ ELEKTİRİK DÖRTTE BİRİNE BİLE YETMEZ.
  4- GÜNEŞ PANELLERİ ÇATI DEĞİLDİR. ÇATI YERİNE GEÇMEZ.
  5- SAYIN BAŞKAN NE MÜHENDİSİDİR ? EĞER ELEKTRİK MÜHENDİSİ İSE FİZİBİLİTESİNİ TEKNİK OLARAK GÖSTEREBİLMELİDİR. BENİM GÖRÜŞTÜĞÜM ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ BUNU FİZİBİL BULMADILAR.
  6- BAŞKANIN HEYECANI VAR, HAYIRLI OLSUN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!