DEVA Partisi’nin meclis üyesi adayı

0

DEVA Partisi Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi adayı sosyal medyada linç edildi. Üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Mehmet Yiğit Çelik ile sosyal medyada genç oluşu ve görünüşüyle ilgili kullanıcılar eleştirilerde bulundu.

DEVA Partisi İstanbul Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Adayı Mehmet Yiğit Çelik sosyal medya da linç edildi. DEVA Partisi’nin meclis üyesi adayı Mehmet Yiğit Çelik’i genç olmasından dolayı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri içeren yorumlarda bulunuldu. Genç aday Çelik’e yapılan linç girişiminin ardından partililer meclis üyesi adayı Mehmet Yiğit Çelik’e destek çıktı. Gelen eleştiriler hakkında partililer, “Siyasetin ne kadar yaşlı olduğundan dem vuran kişilerin Yiğit’e ettikleri hakaretler bu kişilerin demokrat ve özgürlükçü görünüp aslında kendilerinden olmayan, kendi istediği şekilde davranmayan kişilere nasıl davrandıklarının işaretidir” şeklinde eleştirilere yanıt verdi.

MEHMET YİĞİT ÇELİK KİMDİR

DEVA Partisi’nden İstanbul Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Mehmet Yiğit Çelik’in kim olduğu ise merak konusu oldu. Mehmet Yiğit Çelik’in hakkında detaylı bilgiye ulaşılamazken sosyal medya hesabında Beykent Üniversitesi Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümü 1. sınıf öğrencisi olduğu öğrenildi. (Odatv.com)

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!