Emine Gülizar Emecan, Bahçelievler’e değer katacak…

0

CHP Bahçelievler Kontenjan 1. Sıradan Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Gazeteci Eşref Eker, ON2AY Haber Sitesi’ne özel açıklamada bulundu. Eker, “Yeni dönemde, başkan Emine Gülizar Emecan liderliğindeki belediye, kalkınma ve hizmetleri artırma hedefinde önemli bir rol oynayacak. Bahçelievler için temiz bir sayfa açacak. Başkan Emecan’a olan güven ve desteğin, Bahçelievler’in geleceğine değer katacağına inanılıyor” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Kontenjan 1. Sıradan Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Gazeteci Eşref Eker, ON2AY Haber Sitesi’ne yaptığı özel açıklamada şunları söyledi:

31 Mart 2024 seçimlerinde Bahçelievler Belediye Başkanlığına seçilecek olan İnşaat Mühendisi Emine Gülizar Emecan‘ın zaferi, bölge için yeni bir başlangıcın habercisi olarak nitelendirilebilir. Cumhuriyet Halk Partisi adayımız sayın Emine Gülizar Emecan, Bahçelievler’e değer katma sözü vererek, 1 Nisan’da göreve hep beraber başlayacağız Bu yeni dönemde, başkan Emecan liderliğindeki belediye, temiz bir sayfa açarak kalkınma ve hizmetleri artırma hedefinde önemli bir rol oynayacak. Başkan Emecan’a olan güven ve desteğin, Bahçelievler’in geleceğine değer katacağına inanılıyor.

HALKLA BİRLİKTE ÇÖZÜM ÜRETEN BİR BELEDİYE

Bahçelievler’in yeni başkanı Emine Gülizar Emecan ile birlikte, halkın belediyesinin, milletle buluşan bir hizmet anlayışıyla şekilleneceği bir dönem başlıyor. Yeni meclis ve başkan, katılımcı bir yönetim anlayışıyla halkın beklenti ve ihtiyaçlarına odaklanacak. Halkla birlikte çözüm üreten bir belediye anlayışı, Emine Gülizar başkanımızın liderliğinde Bahçelievler’i daha yaşanabilir ve sürdürülebilir kılacak. Bu yeni dönemde, millet ile belediye arasında güçlü bir köprü kurularak, karar alma süreçlerine katılım artırılacak ve halkın talepleri doğrultusunda adımlar atılacak.

SOKAKTAN YÖNETİME GEÇİLECEK

Bahçelievler Belediyesi’nin yeni döneminde, sokaktan yönetime geçişle birlikte birçok umut verici değişikliklerle geliyoruz.Yeni başkan Emine Gülizar Emecan’ın liderliğinde, Bahçelievler’in sakinleri artık karar alma süreçlerine daha aktif bir şekilde katılabilecekler. Bu, sokaktaki sesin belediyenin yönetimine daha etkin bir biçimde yansıyacağı anlamına geliyor.

KADIN YÖNETİMİNİN FARKI GÖRÜLECEK

Halkın belediye yönetimine daha yakın olması, ihtiyaçların ve beklentilerin daha hızlı ve doğru bir şekilde tespit edilmesini sağlayacak. Bu yeni yaklaşım, Bahçelievler’in gerçekten halka hizmet eden bir belediye olarak kendini güçlendirmesine ve toplumla daha sıkı bir etkileşim içinde olmasına olanak tanıyacak. Bahçelievler kadın yönetiminin farkını görecek. Bahçelievler’in geleceğini birlikte şekillendirmek isteyen herkes için bir fırsat sunmuş olacağız..

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!