Erhan Kazel’den yol arkadaşlarına etkinlik

0

CHP Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Erhan Kazel, yerel seçimlerde beraber çalıştığı yol arkadaşları için çiftliğinde düzenlediği ‘moral, motivasyon’ etkinliğine CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek de katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi, iş insanı Erhan Kazel, 31 Mart yerel seçimlerinde beraber çalıştığı, yol arkadaşlarına Çatalca’daki çiftliğinde ‘moral ve motivasyon’ etkinliği düzenledi.

Çatalca‘da, doğa içinde, tavuk, hindi, koyun ve köpeklerin bulunduğu çiftlikte davetliler moral topladı. Etkinlikte, partililer seçim yorgunluğunu attı. ‘Moral, motivasyon’ etkinliğinin ev sahipliğini yapan Erhan Kazel misafirlerini kapıda karşıladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek‘in de katıldığı ‘moral, motivasyon’ etkinliğine bir önceki dönem İstanbul Milletvekili, CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan, eşi Adil Emecan ile katıldı.

CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Danış Akpolat ve Bahçelievler belediye ve İBB meclis üyelerinin de katıldığı etkinliğin önemli misafirleri de vardı.

CHP Çatalca İlçe Başkanı Yakup Yaşar, Çatalca Belediye Başkanı Erhan Güzel ve yardımcılarından Ayhan Tutun, Burak Dan, İBB bir önceki dönem CHP Meclis Gurup Başkan Vekili Doğan Subaşı, iş insanlarından Güngör Akdeniz, Fahri Demir ve Muhittin Ulutaş, Kalfa köy muhtarı Emin Erkan, Kalfa Köy Kooperatif Başkanı Aziz Yılmaz da katılanlar arasındaydı.

Doğa içinde, doyasıya dolaşan konuklar çiftlik hayvanlarıyla neşeli dakikalar geçirdi. Etkinliğin son bölümünde CHP Genel Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, 31 Mart seçimlerinin sonuçları ile ilgili partililerin düşüncelerini aldı. Zeybek partilerden, önümüzdeki seçimde belediyeyi kazanmak için meclis çoğunluğunu iyi değerlendirmelerini istedi. 

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!