Gerilim mahkemeye taşınıyor…

0

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ile Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel arasındaki gerilim mahkemeye taşınıyor.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ağırladığı gerekçesiyle Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ile Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel arasındaki gerilim mahkemeye taşınıyor. Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel karakola ifadeye çağrıldı. Bahçelievler Belediye Başkanı Bahadır’ın şikayeti üzerine ifade veren muhtar, belediye başkanına 5 kuruşluk tazminat davası açacağını söyledi.

5 KURUŞLUK TAZMİNAT DAVASI AÇACAK

Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel, “Başıma herhangi bir şey gelirse Bahçelievler Belediye Başkanı sorumludur” diye açıklama yaptığını, birkaç gün sonra da belediye başkanının Bahçelievler’de çalışan bütün zabıtalar ve Park Bahçeler Müdürlüğü personeli ile muhtarlığa baskına geldiğini, kendisini tehdit ettiğini anlattı. Güzel “Devletin ona tahsis etmiş olduğu sizin, bizim, hepimizin, milletimizin maaşlarıyla çalışan personelimizin kendi çıkarları doğrultusunda kullanarak bir mafya edasıyla doğrudan muhtarlığımıza girerek bizi tehdit etti. Biz şikayetçi olmamıştık. Olmayı düşünüyorduk. O bizden önce davranmış” diye konuştu. Belediye başkanının hakaret ve baskın iddiasına karşı hakkında şikayetçi olduğunu belirten Güzel, kendisinin de Bahadır hakkında şikayetçi olacağını ve 5 kuruşluk tazminat davası açacağını söyledi. Tahliye ve yıkım kararı verilen muhtarlık binasını da İBB’nin kendisine tahsis ettiği yere taşıyacaklarını dile getirdi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!