Gönül kapımız gibi makam kapımız da açık olacak…

0

AK Parti Bahçelievler Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Baki Aktaş ilçe halkının kendisine göstermiş olduğu ilgiden çok mutlu…

AK Parti’den Bahçelievler Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunda buluğu andan itibaren gece gündüz sahada çalışan Mimar Baki Aktaş, kısa zamanda partililerin ve ilçe halkın kendisine gösterdiği ilgiyi ON2AY Gazetesi‘ne anlattı.

Gönül kapımız gibi makam kapımız da açık olacak. Gönül belediyeciliği yapacağız. Belediyemizi sokaktan yöneteceğiz, diyerek çıktık yola diyen Baki Aktaş, “Ekibimiz ile hazırız, kararlıyız. Adaylığımız kesinleştiği andan itibaren 24 saat çalışarak, hedefimize ulaşacağız. Allah’ın izniyle daha yaşanabilir bir Bahçelievler inşa edeceğiz” şeklinde sözlerine devam etti.

AK Parti teşkilatlarımızdan ve Bahçelievler halkından inanılmaz olumlu tepki aldık diyen Aktaş, “Adaylığımı duyan tüm Bahçelievlerli hemşerilerimiz telefonla arayarak veya bizzat çalışma ofisime gelerek, mutluluklarını ve bizim için çalışacaklarını dile getiriyorlar. Sahada çalışırken de inanılmaz sıcak ve samimi bir ilgi ile karşılanıyoruz. Bu kısa zaman da toplumdan gördüğümüz ilgi ve alaka bizleri çok daha heyecanlandırıyor. Sizin vasıtanızla herkesi teşekkür ediyoruz” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!