Hüseyin Tüylüoğlu’nun oğlu evlendi

0

Bahçelievler ilçesinin tarihine damga vuran ailelerden, iş insanı Hüseyin Tüylüoğlu’nun oğlu görkemli bir düğün töreniyle evlendi…

Bahçelievler halkı tarafından yakından tanınan iş insanı Hüseyin Tüylüoğlu‘nun oğlu, Kocasinan Belde Belediye Başkanı İsmet Tüylüoğlu‘nun yeğeni Fatih ile Avcu ailesinin kızı Zeynep evlendi.

Wow İstanbul Hotel’de kokteyl ile başlayan düğün nikah töreni, yemek ve eğlenceyle devam etti. İş, siyaset, sanat ve spor camiasından renkli simaların da katıldığı düğünde Davut Güloğlu sahne aldı.

Zeynep ile Fatih çiftinin nikahını Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık adına Başkan Yardımcısı Serdal Mumcu kıydı. Zeynep ile Fatih’in nikah şahitliğini yapanların arasında Bahçelievler ilçe olmadan önceki Kocasinan Belde Belediye Başkanlarından İsmet Tüylüoğlu, önceki dönem CHP İstanbul Milletvekili ve CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan ve Bahçelievler önceki dönem Belediye Başkanı Osman Develioğlu vardı.

Çiftin evlilik cüzdanını Emine Gülizar verdi. Evlilik cüzdanını ne geline ne de damada vermeyeceğim diyen Emine Gülizar Emecan, “Evliler bilir, bu cüzdanı taşımak ağırdır. Onun için bu cüzdanı ikisine veriyorum. Beraber taşıyın, Atatürkçü çocuklar yetiştirin. Çocuk sayını ise size bırakıyorum” dedi.

Zeynep ile Fatih çifti nikah töreninden sonra misafirlerin masalarını tek tek gezip, selamlarken, ünlü sanatçı Davut Güloğlu düğüne katılanları gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendirdi.

Gecenin ev sahibi Hüseyin Tüylüoğlu ve eşi Rükiye’nin yanı sıra, Zeynep’in annesi Nebahat ve baba Kasım Avcu’nun gece boyu heyecanı dikkatlerden kaçmadı…

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!