Başkan Çiğdem Yıldırım: Kadınlarımız her alanda bir adım öne çıksın…

2

Merkezi Bahçelievler’de bulunan HANIMELİ Kadınlar Kulübü Derneği Başkanı Çiğdem Yıldırım ON2AY mikrofonlarına konuştu… Başkan Çiğdem Yıldırım, “Kadınlarımızın her alanda bir adım öne çıkmalarını istiyorum. Logomuzdaki gibi herkesin kalbine güzel bir elle dokunmak istiyoruz” dedi.

ON2AY Haber Sitesi ‘Eşref Eker ile Ayaküstü Sohbetler Köşesi’nin bugünkü konuğu, HANIMELİ Kadınlar Kulübü Derneği Başkanı Çiğdem Yıldırım, derneğin kuruluş amacını  ve çalışmalarını anlattı…

HANIMELİ Kadınlar Kulübü‘nün kuruluş amacı, kadınlarımıza el uzatmak, yanlarında olmak, birlikte olmak diyen Dernek Başkanı Çiğdem Yıldırım, “Kadınlarımız her şeyi yapabilir diyoruz. Onun için derneğimizi kurduk. Kadınlarla bir araya gelip, ihtiyaç sahibi ailelere el uzatmaya çalışıyoruz. Burada eşya yardımı, gıda yardımı, eğitim yardımı gibi yardımlarda bulunuyoruz. Dernek olarak bizler ihtiyaç sahibi ile ihtiyacı karşılayan arasında aracılık yapıyoruz. Kadınlara yönelik seminerler düzenliyoruz. Kadınlarımızın sosyalleşmeleri adına ‘kadınlar matinesi’ düzenliyoruz. İçinde tarihi ve kültürü barındıran turizm etkinlikleri düzenliyoruz. Kadınlarımızın her alanda bir adım öne çıkmalarını istiyorum. Logomuzdaki gibi herkesin kalbine güzel bir elle dokunmak istiyoruz” dedi.

İRTİBAT İÇİN TIKLAYIN…

About Author

2 thoughts on “Başkan Çiğdem Yıldırım: Kadınlarımız her alanda bir adım öne çıksın…

  1. Hanımeli kadınlar kulübü derneği olarak
    Teşekkür ediyorum ❤️
    Sayfanızda bizlere yer verdiğiniz için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!