Karabiber adaylık müracaatını yaptı

0

Bahçelievler Belediye Başkanlığı için müracaatını yapan İsmail Karabiber “31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde bilgi deneyim ve tecrübeyle AK Parti’nin hizmet ve eser siyaseti çıtasını daha yükseklere çıkarmak üzere, Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım” dedi.

AK Parti Bahçelievler İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İlçe Meclis Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı, tecrübeli belediyeci İsmail Karabiber 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri‘nde AK Parti’den Bahçelievler Belediye Başkan adaylığı  için müracaatını yaptı.

İlk açıklamayı ON2AY Gazetesi‘ne yapan tecrübeli siyasetçi İsmail Karabiber şunları söyledi:

Bahçelievler’in kıymetli insanları değerli hemşerilerim;

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde bilgi deneyim ve tecrübeyle AK Parti’nin hizmet ve eser siyaseti çıtasını daha yükseklere çıkarmak üzere, Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurumu yaptım. Başvurumun öncelikle Bahçelievler halkımıza hayırlı olur inşallah. Mart 2024 itibariyle Yerel Yönetimlerde 25. hizmet yılımı (İl Genel Meclisi, İBB Meclis Üyeliği ve Belediye Meclis Üyeliği) tamamlamış olacağım. 25 yıl için, Bahçelievler halkına şahsıma vermiş olduğu destek için şükranlarımı sunarak, teşekkür ediyorum. Aday olduğum takdirde inanıyorum ki, halkımız aynı desteği verecektir. Bahçelievler’i yönetişim anlayışı ve gönül belediyeciliği ile birlikte yöneteceğiz. Bahçelievler için, Rabbime dua ediyor, dualarınızı bekliyorum.

Müracaatının onayını alan İsmail Karabiber AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Tuna ve yönetimiyle adaylığını böyle ilan etti…

İSMAİL KARABİBER KİMDİR?

Mali Müşavir, Bağımsız Denetçi ve İş İnsanı, 1953 yılında Sivas / Suşehri’nde doğdum.

İlk ve orta tahsilimi Sivas’ta, Lise ve Üniversiteyi İstanbul’da tamamladım.

1978 den bugüne kadar ise Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yapıyorum, aynı zamanda Bağımsız Denetçiyim.

Mesleki faaliyetimin yanında ticaretle meşgul olarak; Sigortacılık, İnşaat Müteahhitliği, Turizm Otelcilik ve Tarım İşletmeciği yapıyorum.

Üniversite yıllarından bugüne hep sivil toplum ve siyasi faaliyetlerin içinde oldum.

STK FAALİYETLERİ ESKİ : – 1977-1989 yıllarında Türkiye Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı – 1990-1994 yıllarında Suşehri Kültür ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanlığı – 2012-2014 yıllarında Sivas Vadi Federasyonu Başkanlığı – İstanbul Sivas Konfederasyonu Kurucu ve Başkan Yardımcılığı (2015 – 2022) – Türk Kızılay’ı Bahçelievler Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği (2008 -2017 )

DEVAM EDENLER : – Bakırköy İş Adamları Derneği Denetim Kurulu Başkanlığı (1996 -…..) – Sivas Platformu Kurucu ve Başkan Yardımcılığı (2004 – …..)

SİYASİ HAYAT : – Siyasete 1983 yılında Anavatan Partisi Bakırköy İlçe Teşkilatında başladım. – 1991- 20 Ekim Milletvekili Genel Seçimleri İstanbul 9.cu Bölge Milletvekili Adaylığı – 1996 – 1999 ANAP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeliği – 1999 – 2004 ANAP Bahçelievler Belediye Meclis Üyeliği ve Grup Başkan Vekilliği – 2003’te AK PARTİ’ye Bahçelievler Belediye Başkanı ve birçok Arkadaşımızla TOPLU GEÇİŞ – 2004 – 2009 AK PARTİ İstanbul İl Genel Meclisi Üyeliği – 2009 – 2014 AK PARTİ Sancaktepe Belediye Meclis Üyeliği, Meclis Başkan Vekilliği ve Kent Konseyi Başkanlığı – 2014 – …. AK PARTİ Bahçelievler Belediye Meclis Üyeliği Meclis Başkan Vekilliği ve İBB Meclis Üyesi oldum. Bu görevim halen devam etmektedir. Evli ve üç çocuk babasıyım.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!