Kocasinan’da sokak ortasında yaşananlar

0

Kocasinan Merkez Mahallesi’nde yaşanan olayda caddede bir kadın ile bir adam arasında tartışma çıktı. Kadının “Beni hamileyken ortada mı bırakacaksın?” dediği duyulurken, adamın hamile kadına saldırması dikkat çekti.

Bahçelievler‘de beni ortada bıraktın kavgası! Hamile kadına saldırdığı o anlar tepki çekti. Yaşanan olay, 17 Aralık Pazar günü gerçekleşti. Akşam saatlerinde Kocasinan Merkez Mahallesi‘nde yaşanan olayda görgü tanıkları ve iddiaya göre caddede seyir halindeki otomobilin sürücüsüyle otomobildeki kadın arasında tartışma yaşandı.

KADINI ARAÇTAN İNDİRMEYE ÇALIŞTI
Adam otomobili durdurdu ve kadını araçtan indirmek istedi. Öfkeli adam, kadının inmemesi üzerine otomobili caddede bıraktı ve ardından yürümeye başladı. Sonrasında da ‘Çık dışarı’ şeklinde bağırdı.

“BENİ HAMİLEYKEN ORTADA MI BIRAKACAKSIN?”

Otomobilden inen kadının sözleri dikkat çekti. Kadının “Beni hamileyken ortada mı bırakacaksın?” şeklinde bağırdığı duyulurken, sinirlenen adam ‘Sen neyin peşindesin?’ dedi ve kadına tekme attı. Araya vatandaşların girmesi sonrası öfkeli adamı olay yerinden uzaklaştırıldı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!