MHP’li İsmail Faruk Aksu Bahçelievler’de…

0

MHP Genel Başkan Yardımcısı, 3. Bölge Milletvekili Adayı İsmail Faruk Aksu Bahçelievler ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Siyasi çalışmaların ardından İsmail Faruk Aksu ve ekibi, siyasetçilerin uğrak noktası olan meşhur Derya Lokantasında mola verdi.

25’inci, 26’ıncı ve 27’inci dönem Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 3. Bölge Milletvekilliği yapan, 25’inci ve 26’ncı Dönem TBMM Adalet Komisyonu üyesi olan, 6 Eylül 2018 tarihi itibarıyla MHP Genel Başkan Yardımcılığı görevine getiril İsmail Faruk Aksu 28’nci dönemde yine MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı oldu. Seçim bölgesine seçildikten sonra sık sık gelen milletvekilleri arasında olan İsmail Faruk Aksu Bahçelievler’de bir dizi ziyarette bulundu.

MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Osman Çakan ve ülkücü camianın efsanesi, Belediye Meclis Üyesi Suat Taştan’ın eşlik etiği İsmail Faruk Aksu, Kuyumcukent KİAS Başkanı Ahmet Karbeyaz‘ı ziyaret etti, esnafı dolaştı. Aksu, Of Hayrat Fettahoğulları Derneği ve Of Hayrat Birleşik Makililer Eğitim ve Kültür Derneğini ziyaret etti.

Bahçelievler’de Cumhur İttifakına oy isteyen MHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili Adayı İsmail Faruk Aksu ve ekibi, siyasetçilerin uğrak noktası olan meşhur Derya Lokantasında mola verdi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!