Onurlu yürüyüşü birlikte gerçekleştireceğiz

0

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan adaylığı açıklanmanın ardından ilk mesajını sosyal medya hesabından yaptı.

İlk açıklamasını sosyal medya hesabından yapan Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan, “Bahçelievler’de bu onurlu yürüyüşü İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, meclis üyelerimiz, örgütümüz ve halkımız ile birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan ilk mesajı:

Sevgili Bahçelievlerli hemşehrilerim, sevgili gençler, çocuklar, kadınlar ve saygıdeğer büyüklerim…

Eşim Adil Emecan ile evlilik birliğine ilk adımı attığım ve yıllarımın geçtiği, siyaset hayatımda ilçe örgütümüzle birlikte her zaman sokak sokak, mahalle mahalle çalıştığım güzel Bahçelievlerimiz için, Cumhuriyet Halk Partisinin Bahçelievler Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim.

Bana güvenerek bu onurlu göreve layık gören Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi’ne, Değerli Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, MYK üyelerimize, İstanbul İl Başkanımız Sayın Özgür Çelik’e, çok teşekkür ediyorum.

Bahçelievler’e hizmet için, genciyle kadınıyla, emeklisiyle hak ettiği yaşam kalitesine, refaha ve yatırımlara ulaştırmak için hep birlikte yola çıkıyoruz.

Bahçelievler’de bu onurlu yürüyüşü İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu, meclis üyelerimiz, örgütümüz ve halkımız ile birlikte gerçekleştireceğiz.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!