Otomobilde öldürdü inşaattın önüne attı

0

Şirinevler’de, otomobilde bir süre sohbet eden Ramazan N. ile Ahmet S. arasında tartışma çıktı. Ahmet S’i ensesinden, boğazından ve yüzünden bıçaklayan Ramazan N., Ahmet S’i otomobille bir kaç sokak ilerideki inşaatın önüne atarak kaçtı. Ahmet S’in cansız bedenini mahalle sakinleri buldu.

Bahçelievler Şirinevler Mahallesi‘nde, otomobilde bir süre sohbet eden Ramazan N. ile Ahmet S. arasında tartışma çıktı. Ahmet S’i ensesinden, boğazından ve yüzünden bıçaklayan Ramazan N., Ahmet S’i otomobille bir kaç sokak ilerideki inşaatın önüne atarak kaçtı. Ahmet S’i n cansız bedenini mahalle sakinleri buldu. Kısa sürede yakalanan Ramazan N. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, 16 Aralık günü, sabah saat 07.30 sıralarında, Şirinevler Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, otomobilde bir süre sohbet eden Ahmet S. ile Ramazan N. arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Ramazan N., bıçakla Ahmet S.’i ensesinden, boğazından ve yüzünden bıçakladı. Ramazan N, olayda kullandığı bıçağı ve Ahmet S,’i bir inşaatın önüne bırakarak kaçtı.

Sevim’in cansız bedeni mahalle sakinleri tarafından bulundu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Ahmet S.’in hayatını kaybettiğini belirledi. Polis ekipleri tarafından evinde yakalanan N.’ın kıyafetlerini çamaşır makinasına atarak çalıştığı belirlendi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!