Özkan: Yarım kalan bir hikayemiz var

0

ON2AY Gazetesi Genel Koordinatörü Aydın Arslan ve Genel Danışman Bayram Kırtaş’ı ziyaret eden Bahçelievler halkın yakından tanıdığı Mehmet Ali Özkan, Bahçelievler Belediye Başkanlığına aday olacak mısınız sorusuna “Yarım kalan bir hikayemiz var” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler ilçe örgütünün önde gelen simalarından  Ecz. Mehmet Ali Özkan ON2AY Gazetesi’ni ziyaret etti. CHP Bahçelievler‘de ilçe başkanı ve meclis üyeliği yaptığı dönemlerde ilçede iz bırakan Ecz. Mehmet Ali Özkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan (İSPER AŞ) İstanbul Personel Yönetim A.Ş’nin yönetim kurulu üyesi olarak danışmanlık görevini yürütüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yol arkadaşı olan Ecz. Mehmet Ali Özkan ON2AY Gazetesi Genel Koordinatörü Aydın Arslan ve Genel Danışman Bayram Kırtaş ile Bahçelievler’i konuştu. Konum, ekonomik ve birçok yönüyle Bahçelievler İstanbul’un bir numara ilçesi olmalı diyen Özkan, “Bahçelievler Belediyesi’nin çok büyük bütçesi var. Bu paralarla ilçenin her sorunu çözülür. Avrupa’nın çok önemli yerlerini gezdim; Bir şehir nasıl olmalı, nasıl yönetilmeli görüntüledim. Toplumun yaşam kalitesini yükselten, yaşamını kolaylaştıran, mutlu insanları olan bir şehir olabilir, Bahçelievler” şeklinde konuştu.

Bahçelievler Belediye Başkanlığına aday olacak mısınız sorusuna iki kelime ile cevap veren Özkan, “Yarım kalan bir hikayemiz var” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!