Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı olması için çalışıyoruz

0

BBP’li Serkan Karacaoğlu, on2aybahcelievler.com haber sitesine özel açıklamada bulundu. Serkan Karacaoğlu, “Ben ve arkadaşlarım Bahçelievler sokaklarını dolaşarak halktan Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini talep ediyoruz” dedi.

Büyük Birlik Partisi’nin her alanında görev yapan, Alperen Ocakları ve Ülkü Ocakları camiasının yakından tanıdığı Serkan Karacaoğlu 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile ilgili açıklamada bulundu.

İstanbul Ülkücü İşçiler İl Başkan Yardımcılığı göreviyle aktif siyasete başlayan Serkan Karacaoğlu, Büyük Birlik Partisi Bakırköy İlçe başkanlığı, Büyük Birlik Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı, Büyük Birlik Partisi İstanbul 3. Bölge’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve Alperen Ocakları İstanbul 3. Bölge’den sorumlu İl Başkan Yardımcılığı son olarak da

2019 Yereli seçimlerinde Büyük Birlik Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adaylığı yaptı.

Halen Büyük Birlik Partisi (BBP) üyesi olan Serkan Karacaoğlu, on2aybahcelievler.com haber sitesine özel açıklamada bulundu.

Cumhur ittifakı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemek için sahaya indik diyen Serkan Karacaoğlu, “Ben ve arkadaşlarım sadece Cumhur ittifakı Adayı Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ı tekrar Cumhurbaşkanı yapmak için sahaya indik. Bahçelievler sokaklarını dolaşarak halktan Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini talep ediyoruz. Böylelikle Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar Cumhurbaşkanı olmasına katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!