“Saygısızlığın cevabını sandıkta vereceğiz”

0

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk ve yönetimi Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ile yaşanan olaylarla ilgili, çok sert dille bir basın açıklaması yaptı…

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı‘nın Bahçelievler’de yapılan aylık divan toplantısına katılan Hakan Bahadır‘a partililer tepki göstermişti. Hakan Bahadır da partililere sert bir şeklinde şunları söylemişti, “Bakın saygılı olacaksınız bana. Dinlemek zorundasınız. Boş, boş bağırmayın. Saygılı olmayı öğreneceksiniz. Ben hiç bir yere gitmiyorum. Burası Bahçelievler Belediyesi’nin yeri. Ben buradan çıkmam, çıkacaksanız, siz çıkın.” Olayın ardından, Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Yönetim Kuru Üyelerin birkaç kişinin Hakan Bahadır’a çiçekli ziyaret etti…

Yaşan olaylarla ilgi Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk bir açıklama yaptı…

Yaşanan olayları ve gelişmeleri sert dille eleştiren İlçe Başkanı Metin Türk’ün açıklaması:

Kamuoyuna Açıklama;

14 Ocak Pazar Günü ilçemizde, Bahçelievler Belediyesi Kongre Merkezimizde gerçekleşen İstanbul İl Divanımızda yaşanan ve asla tasvip etmediğimiz olaylar sonucunda açıklama yapma gereği doğmuştur.

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, İl Divanımızda söz almış; kısa bir selamlama konuşması yapması gerekirken uzun bir siyasi propaganda konuşması yapmış ve teşkilatımızdan haklı bir tepki almıştır.

Tepkiler sonrası Teşkilatlarımıza karşı, Bahçelievler Belediye Başkanına yakışmayacak fakat şahsına yakışabilecek saygısız dil ve üslup kullanmıştır.

Bu olaylar sonucunda İl Başkanlığımızın ve İlçe Başkanı olarak şahsımın da haberi olmadan; ilçemizde ikamet eden, teşkilat disiplininden yoksun kalmış bazı kendini bilmez parti mensupları tarafından İl Divanına katılımından dolayı teşekkür etmek amacıyla Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ziyaret edilmiştir.

Bu ziyareti gerçekleştiren şahıslar ile alakalı İl Başkanlığımızın gerekli hassasiyeti göstereceğini biliyoruz.

Bahçelievler Teşkilatı olarak bu saygısızlığın cevabını 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendilerine sandıkta vereceğiz, Bahçelievler’imize Millî Görüş sancağını dikeceğiz İnşallah.”

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!