Selçuk Bayraktar’ ailesi ile katıldı

0

Milli İrade Platformu, İsrail’in Gazze’ye yönelik yoğun bombardımanları ve bölgede yaşanan insanlık dramına tepki olarak “Büyük Filistin Yürüyüşü” düzenledi. İstanbul Sultanahmet’teki yürüyüşe Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar ailesi ile katıldı.

İsrail’in abluka altındaki Gazze’ye yönelik yoğun saldırıları sürerken, dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Türkiye’de de tepkiler çığ gibi büyüyor. Son olarka Milli İrade Platformu, İsrail saldırılarına tepki göstermek amacıyla İstanbul’da “Büyük Filistin Yürüyüşü” başlattı. Yürüyüşe Baykar Yönetim Kurulu Başkanı ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar da katılım sağladı.

Sultanahmet‘te gerçekleştirilecek yürüyüş için katılımcılar Beyazıt’ta toplandı. Polis ekipleri, yürüyüş güzergahında yoğun güvenlik önlemi aldı. Yürüyüşe katılmak üzere Fatih, Eminönü ve Aksaray yönünden Beyazıt Meydanı‘na gelen kadın, çocuk, yaşlı binlerce kişi, ellerinde bayraklarla yürüyüşe hazırlandı. Etkinliğe, kadın ve çocukların geniş katılım göstermesi dikkati çekti.

SELÇUK BAYRAKTAR AİLESİ İLE KATILDI

Yürüyüşe katılan Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Zulme sessiz kalmamak için Büyük Filistin Yürüyüşü’nde ailelerimizle birlikte Beyazıt’tan Ayasofya’ya yürüyoruz.” ifadelerini kullandı.

BİLAL ERDOĞAN’DA KATILDI

Yürüyüşe bölgedeki yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra, eski TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Süleyman Soylu ve Hasan Turan‘ın da aralarında bulunduğu bazı AK Parti milletvekilleri, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan, ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri de yer aldı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!