Yıllardır Bahçelievler’de oturuyor…

0

Hakkı Bulut’un evi sosyal medyada gündem oldu! Bahçelievler Şirinevler Mahallesi ve Siyavuşpaşa Mahallesi sınırında 3+1 dairede mütevazı bir hayat sürüyor…

İkimi bir fidanız, son mektup, Ben Buyumsevmek bu mu? gibi dillere pelensek olan şarkılarıyla gönüllere taht kuran arabesk müziğin efsane ismi Hakkı Bulut tam 63 yıldır Saadet Bulut ile evli. 5 çocuk babası olan ünlü şarkıcı eşi ve çocuklarıyla Bahçelievler’de 3+1 dairede mütevazı bir hayat sürüyor.

Gözlerden uzak ailesiyle birlikte sakin bir yaşam süren Hakkı Bulut tam 63 yıldır Saadet Bulut ile evli. 5 çocuk babası olan ünlü şarkıcı eşi ve çocuklarıyla Bahçelievler’de 3+1 dairede mütevazı bir hayat sürüyor.

Yıllardır Bahçelievler’deki bu apartman dairesinde yaşamını sürdüren Hakkı Bulut’un evi sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Aynı aparmanda iki dairesi olan Hakkı Bulut bir dairesini kızıyla birlikte çalışma ofisi olarak kullanıyor.

YORUM YAĞDI

Hakkı Bulut‘un mütevazı hayatına sosyal medyada; ‘Böyle samimi hayatları özledik’, ‘Tam aradığım hayat’, ‘İşte samimiyet dediğin budur’, ‘İşte halkın içinden gerçek sanatçı’ gibi yorumlar yapıldı. (sabah.com.tr)

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!