100 bin çifte evet dedirtti…

0

Bilardoda Türkiye’nin yanı sıra dünya turnuvalarına da katılarak, başarılara imza atan Özkan Bayrak, Bahçelievler Belediyesi Nikah Memurluğu görevini tamamladı.

Bahçelievler Belediyesi’nde 20 yıla yakın Evlendirme Dairesi Şefi olarak görev yapan ve binlerce çiftin nikah törenini gerçekleştiren, ünlü Bilardocu Özkan Bayrak emekli oldu.

Her yıl ortalama 5 bin kişinin nikahını kıymış, çiftlerin renkli anılarına şahit olmuş Özkan Bayrak nikah salonu, düğün salonlarını yanı sıra gemide, bilardo masası gibi bir çok yerde nikah kıymış. Bayrak, nikah törenlerinde yaşadıkları anıları bir kitapta toplamayı hazırlanıyor. Bilardoda Türkiye’nin yanı sıra dünya turnuvalarına da katılarak, başarılara imza atan Özkan Bayrak, Bahçelievler Belediyesi Nikah Memurluğu görevini tamamladı.

ÜZERİNDE HAKKI OLAN HERKESTEN HELALLİK DİLİYOR

Memurluk hayatın tamamlayan Özkan Bayrak, emekli olduğunu sosyal medyadan duyurdu:

Kıymetli Dostlarım!

Veda etmek bazen dünyadaki en zor şeydir.

Dünya hayatı gibi bütün makam ve mevkiler de gelip geçicidir.

28 yıllık Devlet memuriyeti hayatımı 26/04/2023 tarihinde EYT’li olarak tamamladım.           

Üzerimde emeği olan herkese duacıyım Kimsenin tek başına bir şey olamadığını olamayacağını bilirim.Mesai arkadaşlarımla bir çok başarılara imza attık.

Görevime başladığım ilk günkü gibi başım dik alnım daha da açık ilkeli, dürüst, saygılı, onurlu, ayrımcılık yapmadan çalıştığım kurumların itibarına mesleğinin onuruna tek bir leke getirmeden ayrılmanın gururunu yaşıyor.

Mesai arkadaşlarımdan ayrılmanın hüznünü yaşıyorum.

Üzerimde hakkı olan herkesten helallik diliyor, herkese hakkımı helal ediyorum.

Tüm dostlarıma sağlık huzur mutluluk dolu nice başarılı ömür temenni ediyorum.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!