2024 yılının projelerini konuştular

1

Tüm İstanbul Muhtar Federasyonu (TÜMFED) Fatih Vatan Caddesi’nde bulunan Muhtar Evi’nde 2023 yılının son toplantısını yaptı…

Başkanlığını Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi Muhtarı Selami Aykut’un yaptığı, Tüm İstanbul Muhtar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yer aldığı toplantıda 6 maddelik konular üzerine konuşuldu.

Yaptığı çalışmalarıyla İstanbul sınırlarını aşan Tüm İstanbul Muhtar Federasyonu yılsonu toplantısının ilk gündemi 2023 yılı faaliyetlerinin değerlendirilmesi oldu.

2024 yılı için önerilen projeler üzerinde yapılan değerlendirme ile devam eden toplantı, gelir gider bilançosu ile ilgili muhasip Muhlis Okkıran’ın yönetime bilgi vermesiyle devam etti.

Emrullah Özdemir’in oy birliği ile İstanbul Valiliği Vakfı Mütevelli üyeliğine seçildiği toplantıda, yaklaşan yerel seçimlerde belediye başkan adayı ve meclis üyesi ve muhtar adayları ile ilgili istişare edildi.

Toplantının son bölümünde, toplantıya katılan tüm üyeler tek tek söz alarak, gündemle ilgili ve yapılması planlanan projelerle ilgili konularda düşüncelerini aktardı.

Toplantıyı yöneten TÜMFED Başkanı Selami Aykut bir teşekkür konuşması yaptı:

2023 yılında 90 tane çok önemli faaliyetlerde bulunduk. Bugün burada 39 ilçeden katılan tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Birlik ve kurumsallık içerisinde hizmetlerimize devam edeceğiz. TÜMFED Yönetim Kurulu olarak bir sonraki toplantımızı, Emrullah Özdemir’in ev sahipliğinde yapacağız.

About Author

1 thought on “2024 yılının projelerini konuştular

  1. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun başkanım.
    Bekir YAVUZ
    Beştelsiz Mahalle Muhtarı
    TÜMFED Zeytinburnu Şube Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!