Adayı Bahçelievler halkı belirleyecek…

0

“Eşref Eker İle Ayaküstü Sohbetler” köşesinin bu haftaki konuğu, Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik, “Hayatımda hiçbir zaman hiçbir yere aday olmadım, adayım demedim. İlçe kongremiz de fikirlerin ve projelerin yarıştığı demokratik bir seçim olacak. Önümüzdeki yerel seçimler için CHP Bahçelievler İlçe Başkan adayını Bahçelievler halkı belirleyecek. Bizim talebimiz, ön seçim. Olmaz ise kamuoyu yoklamaları ile belirlenmeli. Ben görevdeki ilçe başkanı olarak Bahçelievler Belediyesini Cumhuriyet Halk Partisi adayına kazandıracak alt yapıyı oluşturmakla görevliyim” dedi.

“Eşref Eker İle Ayaküstü Sohbetler” köşesinin bu haftaki konuğu, Cumhuriyet Halk Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik oldu.

20 Ağustos  2023 Pazar günü yapılacak CHP Bahçelievler İlçe Kongresinde aday olacağını açıklayan, önümüzdeki yerel seçimlerde Bahçelievler Belediyesi Başkan adayı olacağı da konuşulan eğitimci Özgür Çelik ON2AY TV mikrofonlarına çok önemli açıklamalarda bulundu.

“Eşref Eker İle Ayaküstü Sohbetler” köşesinin konuğu olan CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Eğitimci Özgür Çelik, Eşref Eker’in, CHP’de konuşulan değişimden, 20 Ağustosta yapılacak ilçe kongresindeki adaylığına ve yerel seçimlerde belediye başkan adaylığına adının geçmesine kadar birçok sorusunu yanıtladı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!