Su ve yem kaplarını çöpe atarken yakalandı

0

Sokak hayvanları için hayvan severler tarafından sokaklara bırakılan su ve yem kaplarını toplayıp, çöpe atan kişiyi hayvan sever komşusu böyle görüntüledi.

Bahçelievler Soğanlı Mahallesi Misket Sokak’ta bir vatandaş, hayvan severler tarafından sokak hayvanları için bırakılan mama ve su kaplarını toplayıp çöpe atarken, kamaralara yakalandı.

Hayvanların su ve yem kaplarını toplayıp çöpe atan komşusunun görüntüleyerek, ON2AY Gazetesi ihbar hattıyla paylaşan hayvan sever mahalle sakini, “Hayvan severler tarafından, havaların çok sıcak olmasından dolayı susuzluğunu gidermesi için bırakılan su ve yem kaplarınız, bazı vicdansız kişiler tarafından toplanıp, çöpe atılmasını kınıyoruz. Kimsesiz, çaresiz Bahçelievler sokaklarında bakıma muhtaç hayvanların yanında olan kadar, hayvan karşıtı insanlar da var. Birileri para vermiş, zaman vermiş hayvanların bizlerin kadar yaşama hakkı olduğunu düşünmüş; sen geliyorsun bu emekleri çöpe atıp, hayvanların aç ve susuz kalmasını sebep oluyorsun. Artık vicdan merhamet kalmamış…” şeklinde tepkisini dile getirdi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!