ANKETE REKOR KATILIM…

2

31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimler için Bahçelievler’in belediye başkan adaylarını halk belirliyor. on2aybahçelievler.com haber sitesinin düzenlediği, ‘adayınızı siz belirleyin’ anketine bir günde 26 binin üstünde görüntüleme sayısı sağlanırken, 16 binin üstünde rekor oy kullanıldı.

Bahçelievler ilçesinin tek günlük gazetesi on2aybahcelievler.com haber sitesinin düzenlediği ‘Bahçelievler’e belediye başkanı olacak adayı siz belirleyin’ dev anketi büyük ilgi görüyor.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde aday belirlemede siyasilere ışık tutacak on2aybahcelievler.com haber sitesinin düzenlediği ankete Bahçelievlerliler büyük ilgi gösteriyor.

Anketin yayına girdiği ilk günde 26 binin üstünde sayfa görüntüleme sayısı sağlanırken, 16 binin üstünde oy kullanıldı. Bahçelievler ilçesinde anketin yankıları dalga dalga dağılırken, ilçe halkı, adayları tanıdıkça oyunu kullanmaya devam ediyor.

Gelen talep üzerine anketin süresini uzatarak, Bahçelievler halkına adayları tanıma imkanı sunuyoruz.

OYUNUZU KULLANMADIYSANIZ TIKLAYIN

About Author

2 thoughts on “ANKETE REKOR KATILIM…

  1. Anketimiz hayırlı olsun tüm niyet Amel ve ibadetle rimiz ve HİZMETLERİ niz kabul ve daim olsun., Kazanacak adayda aradığımız vasıflar.. GUVEN verici Denge ve İstikrar sağlaması HUZURLU bir ilçeye her daim sahip çıkabilmesi… Tecrübe li ve imkânlar ölçüsünde daimi ilçeyi kalkındırma faaliyet i gösteren… Fedakar ve anlayışlı olması… Örnek aile yapısı olan ve feraset ve basireti ile halka yardımcı olabilmesi… Tabii ki SELAMİ AYKUT belediye başkan adayimizdir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!