İmamoğlu Bahçelievler’den mutlu ayrıldı

0

Bahçelievler’de yapımı devam eden Kocasinan Spor Tesisi ve otopark inşaatını incelemede bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Siyavuşpaşa pazarında esnaf ve vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Şirinevler Mahallesi‘nde bulunan eski Kocasinan Spor Kulübü Sahası‘nın yerine dev spor tesisi, otopark ve etkinlik alanlarının yapımı devam ediyor.  İnşaatı ziyaret eden Başkan Ekrem İmamoğlu Bahçelievler‘de bir dizi ziyarette bulundu.

2024 Ağustos ayında yapımı tamamlanması beklenen Kocasinan Spor Tesisi ve Otopark inşaatını inceleyen Ekrem İmamoğlu Siyavuşpaşa pazarını dolaştı. CHP Bahçelievler İlçe Başkanı Özgür Çelik‘in eşlik ettiği İmamoğlu’nu Bahçelievlerliler bağrına bastı. İmamoğlu’na ilgi gösteren pazar esnafı ve müşteriler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bahçelievlerlilerin ilgisinden dolayı ilçeden keyifli ayrılan İmamoğlu, ” En kıymetli şey; milletin derin bir sağduyu ile gelen sözüdür. Milleti dinlemeye devam” dedi.

Kocasinan Spor Tesisi ve otopark inşaatını inceleyen İmamoğlu’nun Şirinevler Mahalle Muhtarı İbrahim Güzel ile uzun süre sohbet etmesi dikkatlerden kaçmadı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!