Bahçelievler’e kapalı, camlı, sığınaklı otobüs durakları yapılıyor…

0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Bahçelievler ilçesinde kapalı, camlı, sığınaklı otobüs durakları yapılıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bahçelievler ilçesinde otobüs duraklarına kapalı, camlı, sığınaklı duraklar yapıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler İlçe Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Grup Yöneticisi Gencay Özcan Bahçelievler ilçesine yapılan otobüs duraklarıyla ilgili şunları söyledi:

Bahçelievler ilçemiz yaklaşık 17 kilometre karelik alanda kontrolsüz göçmenlerle beraber, 700 bin insanımıza ev sahipliği yapmakta. Alan dar, nüfusta fazla olunca, kaldırımlarımız da yollarımız da aslında dar geliyor. Buna rağmen İstanbul Büyükşehir Belediyesi ilçemizin farklı noktalarına 14 tane kapalı, camlı, otobüs duraklarından yaptı. İstanbul’un genelinde ise 1883’e ulaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamaoğlu‘na  ve İEET kadrolarına bu hizmetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu kapalı, camlı otobüs durakları sayesinde, insanlarımız yağmurdan, çamurdan, soğuktan ve rüzgardan koruyor. İstanbul’da her şey çok güzel oluyor. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde de Türkiye’de her şey çok güzel olacak. Sana söz…

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!