Başkan, kanalımız vasıtasıyla tüm meslektaşlarımızın basın bayramını kutladı

0

’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ nedeniyle gazetemiz ON2AY’ı ziyaret eden, çalışanlar arkadaşlarımızı telefonla arayan ve mesaj gönderen tün takipçilerimize teşekkür ediyoruz.

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ nedeniyle bayramımızı kutlayan tüm takipçilerimize ON2AY Gazetesi olarak şükranlarımızı sunuyoruz.

Gazeteciler ve Basın Bayramı’ nedeniyle gazetemizi ziyaret eden Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ON2AY Gazetesi kanalıyla tüm meslektaşlarımızın Basın Bayramını kutladı.

24 Temmuz 1908 tarihi basından sansürün kaldırıldığı tarihtir. Bu tarihte gazeteler ilk kez sansürsüz olarak yayınlanmaya başlamıştır. ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’ olarak kutlanmaktadır. Günümüzde ise artık basın, çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmez unsurlarından biri, haber alma ve yayma özgürlüğünün en etkili aracı olmuştur. Basın hürriyeti içinde görevlerini yerine getiren ulusal ve yerel basınımız, özgürlüklerin ilerlemesi ve kamuoyu oluşumunda büyük bir güce sahiptir. on2ayabahcelievler.com haber sitesi olarak gerek ülkemizin gerekse Bahçelievler’imizin her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır.

Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için özveri ile çalışan, yerelden ulusala, tüm basın çalışan arkadaşlarımızın ’24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlar, sağlık, başarı ve esenlikler dileriz.

ON2AY Gazetesi

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!