Batuhan transferin gözdesi oldu

0

Şinevlerspor’un yıldızı Batuhan transferin gözdesi oldu. Profesyonel takımlarla görüşmelerini sürdüren Batuhan her an imza atabilir.

Bahçelievler Şirinevler Spor Kulübü Genç Takım futbolcularından Ahmed Batuhan Arslan U 18 Amatör Ligi 14 Grup’un 2023-2024 sezonunun yıldızı seçildi. Sezonu 14 maçta 10 gol 7 asisle kapatan A. Batuhan, takımının ikincilikle bitirmesinde büyük rol oynadı. 2004 doğumlu olan Batuhan Olimpik Fenerbahçe’de 4 yıl eğitim aldıktan sonra Şirinevler Spor Kulübünde futbol oynamaya başladı. 9 numaralı formasıyla forvet oynayan Batuhan, güçlü fiziğiyle ve esnek futboluyla kendi yaş kategorisinin üzerindeki maçlara da çıkabiliyor.  Profesyonel liglerdeki takımların takibinde olan Batuhan, İstanbul’da 3- 4 takımla görüşmelerini sürdürüyor.

Batuhan hakkında her zaman övgülerle bahseden hocası İsmail Keskin, “Batuhan tam bir profesyonel; disiplinli, ahlaklı, gelecek vadeden bir futbolcu. Bu sene mutlaka profesyonel olacak, bizleri de en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!