Yarıştan çekildiğini açıkladı…

0

Diş hekimi Dr. Hüseyin Özkahraman Bahçelievler’de “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketindeki aday listesinden ayrılmak istediğini yazılı bir açıklamayla duyurdu.

Bahçelievler ilçesinin önemli siyasetçilerinden CHP Bahçelievler eski ilçe başkanı Diş hekimi Dr. Hüseyin Özkahraman on2aybahcelievler.com haber sitesinde yayınlanan Bahçelievler’de “Belediye Başkan Adayını Siz Belirleyin” anketindeki aday listesinden ayrılmak istediğini yazılı bir açıklamayla duyurdu.

Bahçelievler Belediye Başkan Adayı anketinden ayrılan Diş hekimi Dr. Hüseyin Özkahraman gerekçesini yazılı şu açıklamayla dile getirdi:

Sevgili Bayram Kırtaş

Değerli dostum.

Genel danışmanı olduğunuz “on2aybahcelievler.com” internet haber sitesinde Bahçelievler’de belediye başkan adaylığı için bir anket yayınladınız. Benim adımda o anketlerde var. Çok teşekkür ediyorum. Keşke ülkemizdeki siyasal partilerin genel merkezlerinin işaretiyle aday belirlenmesin de mahalle mahalle sandık konulsa ve halk kendi belediye başkanı ve meclis üyeleri adaylarını kendileri belirlese ne güzel olurdu değil mi? Ama ne yazık bu gün iktidar partisi dahil tüm siyasal partiler halkı yönetime doğrudan katamıyorlar, az gelişmiş sömürge tipi ülkelerde demokrasi kendi iç dinamikleriyle gelişemediğinden yönetsel sorunlar da hiç eksik olmuyor. Halbuki gelişmiş doğrudan demokrasilerde hesap verebilir açık, şeffaf yönetimler iş başında ve yerel iktidarın gerçek nüveleridir. Ülkesini seven bütün yurt severlerin demokratların, liberal demokratların demokrasi ve yerel yönetimler adına bu günlerin yaratılması mücadelesinde seslerini duyurmaları ve mücadele şiarını yükseltmeleri gerekmektedir. Sizin iyi niyetle başlattığınız bu çalışma orada isimleri yazılan gerçek yada gerçek olmayan kişilerin, akrabalarını, çevrelerini harekete geçirerek adeta kampanyaya dönüştürerek bir algının yeşertilmesinde oylamaya davet edilmesini üzüntüyle görüyor ve izliyoruz. İyi niyetle başlattığınız ve sitenizin tanıtımında da size önemli bir katkı sağladığını düşünüyor böyle bir çalışmada isim yerine parti logolarının konulmasını talep ediyorum ismimin o anketten çıkarılmasını bu notumun sitenizde yayınlanmasını saygıyla arz ediyorum.

sevgiler saygılar…

Diş hekimi

Dr.Hüseyin Özkahraman

CHP Bahçelievler eski ilçe başkanı

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!