Birlikte, Bahçelievler’e yakışan bir hizmet sağlayacağız

0

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ile bir araya geldi…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bahçelievler Belediye Başkanlığı’na ikinci kez seçilen Dr. Hakan Bahadır’ı tebrik etti.  Bahadır’ın makamında gerçekleşen görüşme sırasında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu. Bahçelievler Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre görüşmede; Bahçelievler Belediyesi’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile iş birliği içinde yürüteceği projeler ele alındı.

Birlikte, Bahçelievler’e yakışan bir hizmet sağlayacağız diyen Başkan Ekrem İmamoğlu, “Yeni dönemde bütün eksiklikleri de gidererek, diyaloğu ve saygıyı en üst seviyede tutarak, toplumumuza yakışan bir hizmet dönemini hep birlikte sağlarız” diyerek, sözlerine devam etti.

Bahçelievler’in yaşamında önemli yeri olan ilçelerden biri olduğunu hatırlatan İmamoğlu, “Uzun bir zaman dilimini bu alanda geçirmiş bir insanım. Şansım odur ki; İstanbul’un çok muhtelif ilçelerinde ama iş ama yaşam ama ev, bu yönde oldukça ilçe deneyimim var. Bu bana, İstanbul’da böyle bir avantaj gibi de yansıyor. İyi bir ilçemiz, merkezde bir ilçemiz. Evet; avantajları var. Elbette sıkıntıları da var. Ama zaten bugün burayı bütün ekibimizle gelmemizin sebebi; önce bir dinleyeceğiz. Daha sonra ekipler, kendi aralarında görüşmeler yapacaklar, analiz yapacaklar ki onu da haziran ayı içerisinde bitireceğiz” şeklinde konuştu.

AYRIM YAPMADAN HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ise Büyükşehir Belediye Başkanının ziyaretinden keyif aldığını söyledi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Eksik olmasın. Teşekkür ediyoruz. Başkanımıza da Büyükşehir’de başarılar diliyoruz. Tabii ki 2019-2024 hızlı, heyecanlı bir yapı oldu. Şimdi 2024-2029 arası, inşallah güzel, birlikte, bizleri de unutmadan, bizleri destekleyen, parti ayrımı yapmadan yani öyle yapıyor diye demiyorum hep birlikte vatandaşlarımıza, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, Türkiye’mizde, Bahçelievler’imizde yaşayan vatandaşlarımıza yardımcı olacağız, destek olacağız. Ben, ‘komşum’ diye hitap ederim. Öyle başladık belediye başkanlığında. Başkanımıza, özellikle Bahçelievler ve komşularım adına, Bahçelievler’e destek istiyoruz bu dönemde, tabii ki birbirimize karşı nezaket sınırları içerisinde… Bu zamana kadar da herhangi bir sorunumuz olmadı Ekrem Başkan’la aramızda, sağ olsun. Biz, onun başarılı olmasını isteriz; o da bizim başarılı olmamızı ister. Çünkü burada önemli olan öge insandır, vatandaştır, komşumuzdur. Çevreden sağlığa, yeraltı otoparklarından trafik düzenlemelerine, yeraltı ve yer üstü iyileştirme çalışmalarından yeni yol yapım çalışmalarına varıncaya kadar projelerimizi kendilerine sunduk, bu konuda kendilerinden komşularımız adına destek bekliyoruz. Ben, nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından İmamoğlu ve Bahadır, kurum kurmaylarının karşılıklı katılımıyla, Bahçelievler’in sorunlarının ele alındığı, çözümlerinin konuşulduğu ortak masada bir araya geldi…

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!