Bu konuda bana iletilen bir bilgi yok

0

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı ve Bahçelievler İlçesi Muhtarları Dernek Başkanı Memduh Tüzün, on2aybahcelievler.com haber sitesinde yayınlanan ‘Muhtarlara zeytin dalı’ başlıklı haber üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

on2aybahcelievler.com haber sitesinde yayınlanan ‘Muhtarlara zeytin dalı’ başlıklı haberde Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ile ilçe muhtarlar arasındaki gerginlik hakkında Bahçelievler İlçesi Muhtarları Dernek Başkanı Memduh Tüzün yazılı bir açıklama yaptı.

Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Memduh Tüzün açıklamasında şunları söyledi:

Ben Bahçelievler Mahallesi Muhtarı ve Bahçelievler İlçesi Muhtarları Dernek Başkanı olarak:  ON2AY BAHÇELİEVLER haber portalını sürekli izlemekteyim. Tarafınızdan 23.06.2023 tarihinde yayınlanan ”Belediye Başkanı Hakan Bahadır’ın muhtarlarla yaşadığı sorunlardan dolayı İlçe Mahalle Muhtarlarının Belediyenin programlarına katılmama kararı aldıkları iddia ediliyor” ibaresine göre; bu konuda bana iletilen “programlara katılmama talebi” bulunmadığından haber gerçeği yansıtmamakta olup, düzeltilmesi gerekmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!