Dilek İmamoğlu Bahçelievler’de

0

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dr. Dilek Kaya İmamoğlu Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan’a destek amaçlı Bahçelievler’e geldi.

Bahçelievler’de çarşı pazar dolaşan CHP Bahçelievler Belediye Başkan Adayı Emine Gülizar Emecan‘a saha çalışmalarında Dr. Dilek Kaya İmamoğlu da eşlik etti.

Emine Gülizar Emecan ile Dr. Dilek Kaya İmamoğlu kadın dayanışması yaparak Bahçelievler’de semt pazarlarında esnaf ve mahalle sakinleriyle görüştü. Emine Gülizar Emecan ile Dilek Kaya İmamoğlu’nu karşılarında gören vatandaşların güler yüzü dikkatlerden kaçmadı.  

Bahçelievler adayı Emine Gülizar Emecan, “Çalışmalarımıza sayın Dilek İmamoğlu eşlik etti. Kendisine teşekkür ediyorum.  Bizi gördüğünde; yüzleri gülen, dillerinden destek cümleleri eksik olmayan tüm komşularımıza çok teşekkür ederim. Esnafımızın hayat pahalılığı ile mücadele ederken zorlandığını biliyoruz. Bahçelievler’de sosyal belediyecilik anlayışımızla vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için çalışacağız. Vatandaşlarımıza Bahçelievler’deki tüm sorunları çözme adına gerçekleştireceğimiz plan ve projelerimizi anlattık. Bahçelievler’imizi hak ettiği güçlü ve adil geleceğe hep birlikte ulaştıracağız” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!