“Durduk yere çöken binalara depremde neler olur?”

0

Bahçelievler’de üst üste çökmeler. Hürriyet Mahallesi 4 katlı bir binanın çatısı çöktü. Olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam ediyor.

Bahçelievler Hürriyet Mahallesi’ Güngören Sokak’ta  4 katlı binanın çatısında henüz bilinmeyen nedenle çökme meydana geldi. İhbar üzerine olay yerin çok sayıda itfaiye polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Ekiplerin olay yerinde çalışmaları devam ederken herhangi bir can kaybı veya yaralanma yaşanmadı.

GECE SAATLERİNDE DE BAŞKA BİR BİNA ÇÖKMÜŞTÜ

Bahçelievler Zafer Mahallesi Yadigar Sokak içerisinde bulunan 7 katlı binada ise saat 04.45 sıralarında kısmi çökme meydana gelmişti. Deprem oluyor zannederek kendileri sokağa atan vatandaşlar korkuya kapılırken olayda şans eseri kimseye bir şey olmadı.

24 SAATTE 2 AYRI BENZER OLAY

Bahçelievler ilçesinde aradan daha 24 saat geçmeden meydana gelen 2’nci çökmenin ardından vatandaşların yürekleri ağızlarına geldi. Akıllara ise “Durduk yere çöken binalara depremde neler olur?” sorusu geldi. Ekiplerin bölgedeki çalışmaları devam ediyor.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!