Hemşerilerinden Musa Özçelik’e destek

0

Yenikapı etkinlik alanında, “Tokat Kültür Buluşması – Cumhuriyetin 100. yıl” etkinliğine ilgi büyüktü…

Yenikapı etkinlik alanında, 7-10 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yaşayan Tokatlılar bir araya geldi. Tokatlılar federasyonları ve derneklerinin örgenize ettiği “Tokat Kültür BuluşmasıCumhuriyetin 100. yıl” etkinliğine ilgi büyüktü.

Tokat’ın yöresel yemekleri ve kentin kültürel zenginliklerinin sergilendiği etkinliğe CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Musa Özçelik, Zile Dernekler Federasyon Başkanı İsmail Bektaş ve Tokatlılar büyük ilgi gösterdi.

CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Musa Çelik ON2AY Gazetesi’ne şunları söyledi: Yenikapı’da etkinlik alanı yaparak, İstanbul’da yaşayan insanlara yöresel ürünlerini ve kültürlerini sergileme imkanı sunan Büyükşehir Belediye başkanımız Ekrem İmamoğluna öncelikle teşekkür ediyorum. Bir de Tokatlıları bir araya toplayan kentimizin güzelliklerini, yöresel yemeklerini ve kültürünü tüm İstanbullulara sunumunda, federasyonlarımıza, derneklerimize kısaca emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca, adaylık sürecimi destekleyen, yanım olduğunu belirten tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Eğer aday olup seçilirsem tüm hemşerilerimi en iyi şekilde temsil edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın… 

Yenikapı etkinlik alanında, “Tokat Kültür Buluşması – Cumhuriyetin 100. yıl” etkinliğine ilgi büyüktü…

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!