İstanbul’da Karamahmutoğlu, Bahçelievler’de Çelik!

0

Zafer Partisi’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu, Bahçelievler’de Muharrem Çelik’in ismi konuşuluyor.

Türkiye genelinde kendi adayları ile yerel seçimlere katılacak olan Zafer Partisi‘nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Azmi Karamahmutoğlu’nun olacağı konuşuluyor. Azmi Karamahmutoğlu‘nun, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ‘ın kendisine yaptığı teklife sıcak baktığı söyleniyor.

 Zafer Partisi Bahçelievler Belediye Başkan Adaylığı’na da Ülkücü camianın önde gelen isimlerinden Muharrem Çelik‘in ismi geçiyor. Azmi Karamahmutoğlu’nun Zafer Partisi’nin teklifini kabul etmesi durumunda Bahçelievler’de de Belediye Başkan Adaylığına Muharrem Çelik’e teklif  edileceği kulislerde konuşuluyor.

ÜMİT ÖZDAĞ’IN SÖYLEMLERİ YİNE KONUŞULUYOR

Yerel seçimlerin Türkiye için önemli bir fırsat olduğunu kaydeden Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ belediye başkan adaylarına, oy isterken sürekli dile getirdiği konular: “Bu seçimlerde Zafer Partisi’ne oy verirseniz belediyelerimizin kaynaklarından sığınmacı ve kaçaklara bir kuruş aktarmayacağız. Sığınmacı ve kaçakların dükkan açmalarına izin vermeyeceğiz. Türk esnafını sığınmacı yayılmasından koruyacağız. Ruhsatsız açılan bütün sığınmacı dükkanlarını kapatıp bir evde 5-6 ailenin oturmasına izin vermeyeceğiz.”

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!