İlk başvuruyu Metin Türk yaptı

0

Yerel seçimler yaklaştıkça siyasi partilerde aday adayları netleşiyor. Adayları merak edilen partilerin başında gelen Yeniden Refah Partisi Bahçelievler’de Siyavuşpaşa Mahalle Muhtarı Selami Aykut’a adaylık teklifi yapılacağı konuşulurken, İl Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Dursunkaya’da bugünlerde adaylık müracaatı yapacağı beklenirken, mevcut ilçe başkanı Metin Türk adaylık müracaatını yaptı.

Yeniden Refah Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Metin Türk, belediye başkanlığı için adaylık başvurusunu il başkanlığına yaptı.  

Yeniden Refah Partisi’nden Bahçelievler belediye başkan adaylığı için İstanbul İl Başkanı Mustafa Doğan’a evraklarını teslim eden Metin Türk, “Bahçelievler’imize; Adaletli, hoşgörülü, hizmet öncelikli, insanları sosyal yardımlar ile kandıran  değil, insanları sosyal yardıma muhtaç halden kurtaracak bir yönetim anlayışını getirmek için yola çıktık. İnşallah Bahçelievler belediyemizin kapısına “Rüşvet alan da veren de melundur” Hadis-i Şerif’ini asmak nasip olacaktır. Hayırlara vesile olsun inşallah” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!