İlk kınayan CHP Bahçelievler ilçe başkanı oldu

0

Bahçelievler Kocasinan Merkez Mahallesi’ndeki AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun önündeki silahlı eylemi ilk kınayan CHP Bahçelievler ilçe başkanı Özgür Çelik, “Provokasyonlardan ve şiddetten uzak, bayram havasında demokratik bir seçim en büyük dileğimiz” dedi.

Bahçelievler Kocasinan Merkez Mahallesi’nde AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun önünden motosikletle geçen 2 kişiden 1’inin havaya ateş etmesi tepkilere neden oldu. Kocasinan Merkez Mahallesi‘ndeki AK Parti Seçim İrtibat Bürosu’nun önünde yapılan silahlı eylemi, ilk kınayan Cumhuriyet Hak Partisi Bahçelievler ilçe başkanı Özgür Çelik oldu.

Provokasyonlardan ve şiddetten uzak, bayram havasında demokratik bir seçim en büyük dileğimiz diyen CHP Bahçelievler ilçe başkanı Özgür Çelik, “Ak Parti Bahçelievler Kocasinan Seçim İrtibat Ofisi önünde havaya ateş açılmak suretiyle yapılan saldırıyı kınıyorum. Seçim ofisi içerisinde ve çevresinde bulunan tüm komşularımıza geçmiş olsun. Provokasyonlardan ve şiddetten uzak, bayram havasında demokratik bir seçim en büyük dileğimiz” dedi.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!