İstanbul Trakyalılar derneği MHP’de…

0

Milliyetçi Hareket Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimine tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor…

11. Olağan Kongresini tamamlayan Milliyetçi Hareket Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Güven tazeleyen MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Osman Çakan ve yönetimi tebrikleri kabul ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Başkan Okan Özcan, Başkan Vekili Erol Altaş, Kadın Kolları Başkanı Hülya Koçer, Muhasip Metin Yeğen, Siyasi Partiler Sorumlu Ayfer Çömlekçi MHP İlçe Başkanı Osman Çakan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Trakyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Başkan Okan Özcan, ” MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Sayın Osman Çakanı ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulunduk. Kendilerine başarılar diledik. Dernek olarak bizlere gösterilen ilgiden dolayı çok memnun kaldık” dedi.

Tebrik ziyaretçilerini kabul eden MHP Bahçelievler İlçe Başkanı Osman Çakan, “Bizleri arayıp soran, bizzat ziyaretimizde bulunan, başarılar dileyen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nın yeni yönetimine tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor…

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!