ON2AY Gazetesi’ne övgü yağdırdılar

1

ON2AY Gazetesi Yayın Grubunu ziyaret eden, Dr. İbrahim Delibaş ve iş insanı Erhan Kazel, gazetenin Genel Danışmanı Bayram Kırtaş ile Bahçelievler ilçesinin dünü ve bu gününü masaya yatırdı.

Bahçelievler ilçesinin saygın ailelerinden Tüm Bürokratlar ve İş İnsanları Federasyonu (TÜMBİFED) Genel Başkan Yardımcısı Dr. İbrahim Delibaş ve Bahçelievler’in başarılı inşaat sektörlerinden EG GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kazel ON2AY Gazetesi yayın grubunu ziyarette etti.

ON2AY Gazetesi Yayın Grubu Genel Danışmanı Bayram Kırtaş ile sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Bahçelievler ilçesinin dünü, bu günü ve yönetim şeklini masaya yatıran Dr. İbrahim Delibaş ve Erhan Kazel ON2AY Gazetesine övgüler yağdırdılar.

ON2AY, BÖLGEDE ÖNEMLİ AÇIĞI KAPADI

Dr. İbrahim Delibaş önümüzdeki günlerde önemli açıklamalarda bulunacağını söyledi. Çalışmalarından dolayı ON2AY çalışanlarını kutluyorum diyen Dr. İbrahim Delibaş, “Yayın hayatına başlar başlamaz, kısa zamanda,Bahçelievler’in siyasetini, ekonomisini ve günlük hayatını anlık olarak takip eden ON2AY Gazetesi bölgede önemli bir ihtiyacı karşıladı. Bu beyanda ON2AY’ın bundan sonraki yayın serüveninde başarılı olacağına inancım tamdır. Tüm çalışanları kutlar. Başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

ON2AY, BAHÇELİEVLER’İN AYNASI

ON2AY Gazetesini yakından takip ediyorum diyen Erhan Kazel, “Bahçelievler ilçesinde ve bölgesinde olan biteni, ON2AY Gazetesi’nden takip ediyorum. Bahçelievler ilçesinde gündemi belirlediğini düşünüyorum. Cesur, kararlı, objektif, halktan yana olan yayın politikasını takdir ediyorum. Bahçelievler’in aynası, her şeyi olduğu gibi yansıtıyor. Çok daha güçlü bir şekilde güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.   

ON2AY Gazetesi Yayın Grubunu ziyaret eden, Dr. İbrahim Delibaş ve iş insanı Erhan Kazel, gazetenin Genel Danışmanı Bayram Kırtaş ile Bahçelievler ilçesinin dünü ve bu gününü masaya yatırdı.

About Author

1 thought on “ON2AY Gazetesi’ne övgü yağdırdılar

  1. İş insanı değil iş adamı olacak veya iş kadını iş insanı tanımlaması Avrupa’nın nize dayatmış olduğu İstanbul sözleşmesinin bir parçasıdır.
    İş insanı diyerek cinsiyet ayrımının ortadan kaldırılması amaçlanıyor. LGBT dayatması bu çalışmaya sizlerde bilerek yada bilmeyerek destek olmuş oluyorsunuz. Yaratan Rabbimiz insanları iki cins üzere yaratmıştır kadın ve erkek bunu bu şekilde söylemenin kimseye bir zararı da yok.
    Lütfen biraz dikkat ediniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!