Kararlılığından, azminden, öğrenmekten ve bilgiden yorulmadı

0

Bahçelievler’in her sokak ve caddesinde bulunan ağaçta emeği olan Aydın Arslan, kararlılığından, azminden, öğrenmekten ve bilgiden yorulmadı. on2aybahcelievler.com haber sitesi Genel Koordinatörü Aydın Arslan, ön lisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde altı üniversite diploması aldı.

Bahçelievler Belediyesi’nde ilçenin dört köşesinde, her dikili ağacın yaşamında emeği olan, doğa dostu, on2aybahcelievler.com haber sitesi Genel Koordinatörü Aydın Arslan 6’ıncı üniversitesini bitirdi.

Bahçelievler Belediyesi’nde Park ve Bahçeler Müdürü görevini yapan Aydın Arslan ilçenin yeşil alanlarının artması için mücadelesini sürdürürken, 49 adet park 110’a çıkarıldı. 900 bin m2 yeşil alan 2 milyon m2’nin üzerine çıkarıldı. Her sokak ve caddede bulunan ağaçta emeği olan Aydın Arslan, kararlılığından, azminden, öğrenmekten ve bilgiden yorulmadı. Aydın Arslan, ön lisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde altı üniversite diploması aldı.

Bahçelievler Belediyesi‘nde 15 yılı aşkın Park ve Bahçelievler Müdürü görevinde bulunan, mesai merhumu gözetmeden, deprem, sel gibi olağanüstü hallerde günlerce görevinin başından ayrılmadan çalışan Aydın Arslan raporlu iken görevden alınıp, bir teşekkürün dahi edilmediği, insan kaynağının heba edilme örneği; ama yılmadan, bıkmadan millet ve devlet sevdalısı adam durmuyor. Bugün on2aybahcelievler.com haber sitesinde hizmete devam ediyor.

Bu yılda bir diploma alan, Aydın Arslan, siyasetçilere sitem ederek, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkileri okudu. Altı üniversite diplomalı Aydın Arslan bugün devlet kadrolarında yer bulamıyor.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!