Kaymakam Dr. Mehmet Boztepe’ye teşekkür etti

0

Bahçelievler İlçesi’nde bir dizi ziyarette bulunan, AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel sosyal medya hesabından Bahçelievler Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe’ye teşekkür etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel Bahçelievler İlçesi’nde bir dizi ziyarette bulundu. İlk ziyaretini ilçe kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe’ye gerçekleştirdi. Prof. Dr. Cüneyt Yüksel sosyal medya hesabından Bahçelievler Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe’ye teşekkür etti. Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel AK Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Fatih Tuna’nın eşliğinde ilçeyi dolaştı.

Bahçelievler Çobançeşme’deki hal esnafını ziyaret ederek, kendilerine hayırlı işler, bol kazançlar dileyen Cüneyt Yüksel, “Milletimizin sofrasına kadar uzanan yolculukta, hal konusunun gündem oluşturan tüm problemlerini çözmek için durmadan çalışacağız” şeklinde konuştu.

Cüneyt Yüksel daha sonra Başkan Fatih Tuna ile birlikte, Siyavuşpaşa Muhtarı Selami Aykut’u ziyaret ederek, mahalle halkının ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Yüksel, muhtarlığın yanında bulunan Siyavuşpaşa İtfaiye İstasyonunda görev yapan personel ile sohbet etti. Görevlerinin kutsal ve zor olduğunu söyledi. Başarılar diledi.

AK Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel Bahçelievler İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe’yi makamında ziyaret etti…

Cüneyt Yüksel daha sonra Başkan Fatih Tuna ile birlikte, Siyavuşpaşa Muhtarı Selami Aykut’u ziyaret etti.

Cüneyt Yüksel Siyavuşpaşa İtfaiye İstasyonunda görev yapan personeli de ziyaret etti…

İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cüneyt Yüksel Bahçelievler Çobançeşme’deki hal esnafını da ziyaret etti.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!