Bahçelievler belediyesinin oyu yüzde 59

1

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Bahçelievler Belediye Başkanlığına tekrar aday olacağını MHP ilçe kongresinde açıkladı… Hakan Bahadır, “Bahçelievler belediyesinin oyu yüzde 59, yine geliyoruz. Gümbür, gümbür geliyoruz. Allah’ın izniyle yine burada devam edeceğiz. Hiç bir sıkıntı yok” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bahçelievler İlçe Başkanlığı’nın 11. Olağan Kongresine katılan Belediye Başkanı Hakan Bahadır, delegeler tarafından alkışla karşılandı. Divan başkanlığı tarafından selamlama konuşması istenilen Başkan Hakan Bahadır uzun uzun konuştu. Cumhur ittifakından başlayarak, ulusal siyasetten, muhalefeti ve dış güçlere uzanan bir konuşma yaptı. MHP’lilerden büyük ilgi gören Bahadır kürsüden mikrofonu alıp, sahnede dolaşarak konuştu.

Konuşmasının son bölümünde yaklaşan yerel seçimlere değinen Bahadır, Cumhur ittifakı olarak İstanbul ve Bahçelievler’i kazanacaklarını söyledi.

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Bahçelievler Belediye Başkanlığına tekrar aday olacağını açıklayan Hakan Bahadır’ın konuşmasından satır başlıkları:

Bahçelievler’deki anketlerimiz çok iyi. AK Parti Genel Merkezimize gittim, Yerel Yönetimler Başkanımızla görüştüm; Yanımda bilgisayardan bizim karnemize baktı. Bahçelievler belediyesinin oyu yüzde 59, yüzde 6 kararsız var ve bunlarla oyumuz % 60; yine geliyoruz. Gümbür, gümbür geliyoruz. Allahın izniyle yine burada devam edeceğiz. Hiç bir sıkıntı yok. O yüzden korkuyorlar. O yüzden bir birlerine giriyorlar. Hangi parti kimi aday gösterecek, söylentiler bizi ilgilendirmiyor. Bizler birlikteliğimizle, çalışmamızla, vatandaş memnunuyetiyle, garibanımıza, fakirimize, ihtiyaç sahibimize, sen Türksün, sen Kürtsün, sen çerkezsin, sen lazsın, sen Alevisin, sen sünnisin, sen bu partilisin diyerek ayrım yapmadığımız için insanlar diyor ki devam edin… Allah kısmet ederse yüzde 99 devam ediyoruz. Allah nasip ederse Cumhur ittifakıyla Bahçelievler’de devam edeceğiz.

About Author

1 thought on “Bahçelievler belediyesinin oyu yüzde 59

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!