Milletvekili Adayı Mahmut Gürcan’ı Kayseri’de yalnız bırakmadılar

0

Hazine Maliye Bakanı Nurettin Nebati, Osman Develioğlu ve Haşim Taşkıran, Aslen Kayseri Develili olan, Hazine ve Maliye Bakan yardımcısı Kayseri Milletvekili Adayı Mahmut Gürcan’ı yalnız bırakmadı.

Bakırköy ve Bahçelievler bölge halkının yakından tanıdığı, eski Hazine Maliye bakan yardımcısı, AK Parti Kayseri Milletvekili Adayı olan Mahmut Gürcan‘a İstanbul Bahçelievler‘den destek. Aslen Kayseri Develili olan, AK Parti eski Bakırköy ilçe Başkanı Mahmut Gürcan’a destek için Hazine Maliye bakanı Nurettin Nebati, Bahçelievler eski Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bahçelievler halkının yakından tanıdığı ünlü siyasetçi Haşim Taşkıran Kayseri’de buluştu.

AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği yapan Mahmut Gürcan,  3 dönem AK Parti Bakırköy İlçe Başkanlığı yaptı. 2 ve 3. Olağanüstü Kongrelerde yapılan seçimle AK Parti Genel Merkez MKYK Üyeliği yapan Gürcan, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nda danışmanlık ve Genel Merkez İstanbul 3. Bölge Koordinatörlüğü yaptı. Gürcan, AK Parti Genel Merkez Doğu Anadolu Bölge Koordinatörlüğü, mali ve idari işlerden sorumlu AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcılığı görevlerinin yanı sıra Ağrı, Şanlıurfa ve Danimarka seçim koordinasyon merkezlerinin başkanlığını da yaptı.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!