Miting gibi nikah töreni…

0

Dilara ve Orhan çiftinin,Yenibosna Eren Korusu’nda yapılan kokteylli nikah töreni mini bir mitinge dönüştü…

Bahçelievler ilçesinin köklü ve saygın ailelerinden, rahmetli Enver Avcı hocanın torunu, CHP Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi Yalçın Avcı’nın öğretmen kızı Dilara evlendi. Dilara ve Orhan çiftinin  nikah töreni Yenibosna Eren Korusu’nda kokteylli bir programla yapıldı.

Avcı ve Kafa ailelerinin, özel bir okulda öğretmenlik yapan çocukları olan Dilara ve Orhan çiftin nikahını  Bahçelievler Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Kalkan kıydı. Çifti tebrik eden Ayhan Kalkan evlenme cüzdanını gençlere vermek için, nikah şahidi CHP Bahçelievler ilçe başkanı Özgür Çelik‘e verdi. Özgür Çelik ise aldığı evlenme cüzdanını kendisi gibi nikah şahidi olan CHP İstanbul il başkan yardımcısı Gökmen Güneş’e verdi. Gömen Güneş nikah cüzdanını geline verdi.

Açık havada düzenlenen çiftin nikah töreni mini bir mitinge dönüştü.  Avcı ve Kafa ailelerinin mutlu gününe yakınlarının yanı sıra ünlü siyasetçi Yalçın Avcının arkadaşları ve dostları yoğun ilgi gösterdi.

Nikah törenine katılanlarla tek tek ilgilenen Yalçın Avcı duygu ve düşüncelerini  on2aybahcelievler.com haber sitesi ve TV kanalına açıkladı:

Bir baba aynı anda hem mutluluğu hem hüznü nasıl yaşar bugün görmüş oldum. Allah çocuklarımıza uzun ömürler, mutluluklar  versin.  Kızımızın öğretmen olan kolejde bir arkadaşıyla tanışması sonucu böyle bir yolculuğa çıktık. Bugün bu yolculuk vesilesiyle de çok sevdiğim arkadaşlarımı, sizler gibi dostlarımı burada gördüm. Küçük bir miting gibi oldu. Bu mutlu günüme katkı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Federasyon başkanımız olmak üzere, Kars Göle’den, Ankara’dan, İstanbul’dan o kadar çok arkadaşımız geldi ki hepsine çok teşekkür ediyorum.

About Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik korunmaktadır !!